UKS SPARTA CZYŻOWICE

Zmiana terminu treningu

Trening z dnia 15.05.2014r. (czwartek) przełożony jest na 22.05.2014 (czwartek), z powodu udziału zawodników w Rejonowych Zawodach w Biegu na Orientację w Jastrzębiu Zdroju

Rybnik/Kamień 2015

17.10.2015r. W Rybniku - Kamieniu odbyły się Mistrzostwa Śląska w średniodystansowym  biegu na orientację. Nasza reprezentacja również uczestniczyła w tej imprezie. 

Czytaj więcej...

Euromajówka w BnO

1 maja 2014r. zawodnicy "Sparty" uczestniczyli w Euromajówce, czyli dwuetapowych zawodach w biegu na orientację. Pierwszy etap to Mistrzostwa Jastrzębia-Zdroju (sprint); teren parkowo - leśny w Jastrzębiu - Zdroju, zaś drugi etap to Mistrzostwa Gminy Godów; teren leśny middle (bieg średniodystansowy), w Krostoszowicach. Nasi reprezentanci tradycyjnie uzyskiwali bardzo wysokie pozycje w swoich kategoriach.

Czytaj więcej...

Trening BnO

Zapraszam na trening z biegów na orientację w dniu 30.04. środa o godz. 17.30 w Gimnazjum w Czyżowicach.

Trening BnO

UKS Sparta Czyżowice - sekcja orientacji sportowej, serdecznie zaprasza wszystkich uczniów oraz ich rodziców, chętnych do aktywnego spędzenia wolnego czasu, na piątkowy trening 25.04.14o godz. 16.45 . Spotkanie przy leśniczówce w Czyżowicach . Planowany koniec treningu godz.19.15. Serdecznie zapraszamy!!!

UKS Sparta ogłasza nabór

Zarząd klubu UKS „Sparta” Czyżowice zaprasza chętnych w wieku od 11 roku życia do udziału w zajęciach sekcji biegu na orientację. Pierwsze zebranie organizacyjne dla dzieci z rodzicami, młodzieży i dorosłych odbędzie się 3.IV. 2014r (czwartek) godz. 16.30 w budynku Gimnazjum w Czyżowicach. Zajęcia prowadzić będą trenerzy Małgorzata Rosmus i Piotr Jurczyk. Szczegółowe informacje w Gimnazjum w Czyżowicach tel: 4513 333; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MIstrzostwa Śląska w sprinterskim BnO za nami

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w Mistrzostwach Ślaska w Sprinterskim Biegu na Orientację, zorganizowanym 16.06.2013r. w Wodzisławiu Śląskim.

Do wodzisławskich zawodów zgłosiło się 340 zawodników w 28 kategoriach, zrzeszonych i nie zrzeszonych w klubach sportowych na Śląsku, oraz zawodnicy z Czech. Wyłoniono Mistrzów Śląska w poszczególnych kategoriach i Mistrza Powiatu Wodzisławskiego w kategorii OPEN (osobnej klasyfikacji dla mieszkańców powiatu wodzisławskiego).

Puchary, medale, dyplomy i nagrody wręczali zaproszeni goście :Wicestarosta Powiatu Wodzisławskiego Dariusz Prus, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Wodzisławskiego Roman Juzek, Wójt Gminy Gorzyce Piotr Oślizło, Radna Powiatu Wodzisławskiego dyr. szkoły Stefania Rodak i Kierownik Działu Sportu Roman Zieliński.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Śląska w Sprincie

16.06.2013r. w Wodzisławiu Śląskim (Stare Miasto) odbędą się Mistrzostwa Śląska w Sprincie.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze szczegółami zawodów.

Dostępny jest już komunikat techniczny.

Vítejte, Více informací zde.

Czytaj więcej...

Zimowa Liga - Brynek

23 marca 2013r.  Marta i Tomasz Jurczyk brali udział w zawodach zimowej ligi - Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w Biegu na Orientację w miejscowości Brynek, gdzie zajęli I miejsca w swoich kategoriach.

Czytaj więcej...