UKS SPARTA CZYŻOWICE

Mistrzostwa Śląska w Klasycznym BnO 2018

W kategorii K14 niepokonane były Švidrnochova Eliška z TJ Opava  Leśniak Matylda z UKS Kometa Gliwice, Kiełb Patrycja z UKS Azymut Dębów.
W kategorii K16 na podium stanęły: Sobel Natalia z UKS Kometa Gliwice i Student Dominika z UKS Sparta Czyżowice.
W kategorii K18 niepokonane były: Pogoda Kinga z UKS Kometa Gliwice, Nyga Julia z UKS Kometa Gliwice i Leśnicka Agnieszka z UKS Azymut Dębów.
W kategorii K21 najlepsze okazały się: Kulczycka -Wójcik Dominika z KS Kościelec Chrzanów, Kasza Izabela z UKS Reflex Rybnik i Sanocka Barbara z UKS Kometa Gliwice.
W kategorii K35 na podium stanęły: Švidrnochova Hana z TJ Opava, Kozłowska Jolanta z UKS Patria Młynne, Marszałek Hanna z InO SCI.
W kategorii K45 jedynie cała trasę zaliczyła Bogucka-Jaroszek Anna z Team 360 .
W kategorii K55 na podium stanęły: Wysocka Jolanta z UKS Kometa Gliwice, Czerkawska Urszula z UKS Sparta Czyżowice i Wojarska Kamila z Bielsko-Biała O-Team.
W kategorii rodzinnej wystartowały i ukończyły trasę Garbacz Leon i Matylda z UKS Słoneczko Żory, Lewandowska Małgorzata i Justyna z ATZ Racibórz, Langrzyk Agata, Bartczak Anita, Bieńkowski Paweł startujący indywidualnie, Janas Małgorzata z RKInO Janas-y, Forystek Katarzyna z UKS Reflex Rybnik.
W kategoriach męskiej, wśród najmłodszych najlepsze miejsca zajęli w M10: Janas Aleksander z RKInoJanas-y, Marszałek Dawid i Towarek Tomasz z UKS Kometa Gliwice.
W kategorii M12 na podium stanęli: Ruparewicz Kevin i Kołodziejczyk Daniel z UKS Kometa Gliwice, Lenczyk Mateusz z UKS Sparta Czyżowice.
W kategorii M14 niepokonani byli: Marszałek Patryk z UKS Kometa Gliwice, Curzytek Kacper z UKS Azymut Dębów oraz Reck Mateusz z UKS Reflex Rybnik.
Wśród 16-latków najlepsi byli chłopcy reprezentujący klub UKS Kometa Gliwice Kołodziejczyk Łukasz, Towarek Michał, Buława Filip.
W kategorii M18 na podium stanęli: Byrczek Jan z UKS Kometa Gliwice, Kołeczko Bartek z UKS Sparta Czyżowice i startujący indywidualnie Czura Kacper.
Wśród 21-latków niepokonani byli: Skorupa Piotr z LKS Górzanka Nawojowa Góra, Borgiel Jarosław z UKS Sparta Czyżowice i Bjolek Michał z BFM - SKOB Frýdek.
W kategori M35 rywalizacje ukończyli Janas Sebastian z RKInO JANAS-Y i Markowski Marcin z UKS Sparta Czyżowice.
W kategori M40 na podium stanęli Żmij Jacek z The Vipers, Moroń Artur z Strefa Byków, Lewandowski Piotr z ATZ Racibórz.
W kategorii M45 najlepsi byli: Porada Robert z UKS Reflex Rybnik, Polewka Tomasz z UKS Kometa Gliwice, oraz SVĚCHOTA, Milan z SKOB Ostrava.
Kategorię M50 ukończyło dwóch zawodników: Skorupa Stanisław UKS Kometa Gliwice i Forystek Józef z WKS Wawel BnO.
W kategorii M55 na podium stanęli RYŠAVÝ Jiří z TJ Opava, Wojarski Krzysztof z UKS Sparta Czyżowice i Szotek Antoni z ATZ Racibórz. Kategorię M65 ukończył Wysocki Andrzej z UKS Kometa Gliwice.
W kategorii popularyzacyjnej najlepsi okazali się Ryba Rafał, Zugaj Robert, Łyp Piotr z UKS Sparta Czyżowice.

Do współzawodnictwa dołączyli również Harcerze z Chorągwi Śląskiej, dla których zawody były zdobyciem kolejnej sprawności. Zawodnicy startowali w różnych kategoriach wiekowych. Wśród harcerzy starszych najlepsze miejsca zajęli: Adamczyk Jakub, Rejman Martyna i Kaziród Paulina. W harcerzach trzy pierwsze miejsca zajęli Glen Rafał, Grzywnowicz Filip oraz Grzywnowicz Magdalena. W zuchach najlepszymi okazały się drużyny Tęczowe Smoczątka prowadzone przez Kiszniak Karolinę i Primus Julię. W Wędrowcach najlepsi okazali się Liszka Maciej, Strzelecki Filip i Kempny Magdalena.

Serdecznie dziękujemy Zarządowi Powiatu Wodzisławskiego za wsparcie naszej inicjatywy.