/images/stories/hokej/2013/ranking/logo.png
Ranking Polskiej Ligi Hokeja Stołowego w sezonie 2012/2013
  Nazwisko i imię Klub I runda II runda III runda IV runda V runda VI runda VII runda SUMA
1 Reclik Przemysław KHS Moby Dick Wodzisław Śl. 197 191 182 197 191 149 194 967
2 Łuska Sławomir UKS Sparta Czyżowice 200 164 197 200 185 146 170 955
3 Płukis Mateusz KHS Moby Dick Wodzisław Śl. 188 200 188 170 167 152 200 946
4 Bieniek Łukasz KHS Moby Dick Wodzisław Śl. 149 197 191 68 197 197 0 928
5 Kaziur Jakub Rybnik 179 158 185 0 194 119 188 901
6 Kowalczyk Michał Rybnik 158 185 161 194 125 173 62 871
7 Duda Patryk UKS Sparta Czyżowice 191 155 146 140 158 167 179 850
8 Nielaba Szymon UKS Sparta Czyżowice 152 0 0 158 200 122 197 829
9 Kurasz Marek UKS Sparta Czyżowice 146 188 167 20 149 161 0 811
10 Marczewski Dawid UKS FM Kędzierzyn-Koźle 0 179 155 176 38 182 119 811
11 Mazurczyk Martyna KHS Moby Dick Wodzisław Śl. 0 140 200 185 5 86 164 775
12 Bętkowski Dawid FM Sosnowiec 194 134 170 143 89 56 131 772
13 Bętkowski Robert FM Sosnowiec 182 137 173 119 137 137 140 769
14 Kacprzak Tobiasz UKS Sparta Czyżowice 95 167 113 62 164 116 176 769
15 Banyś Dawid AZS Opole 113 143 152 182 152 131 0 760
16 Bień Grzegorz FM Sosnowiec 104 104 134 191 134 134 167 760
17 Mazurczyk Andrzej KHS Moby Dick Wodzisław Śl. 0 149 194 14 128 155 128 754
18 Duśko Grzegorz FM Sosnowiec 161 128 131 95 119 101 191 730
19 Ptaszek Rafał KS Impact Kraków 128 107 125 107 188 179 0 724
20 Targosz Dariusz KHS Moby Dick Wodzisław Śl. 176 125 1 188 56 80 155 724
21 Wnęk Adrian Ogień Żory 44 110 71 179 8 176 185 721
22 Pitlok Kamil Ogień Żory 77 119 1 113 179 110 173 691
23 Kowalczyk Kacper Rybnik 164 95 92 23 50 188 152 691
24 Masłowski Bartosz SP12 Jastrzębie-Zdrój 107 161 65 161 0 113 137 679
25 Kotala Michał Rybnik 131 146 176 131 77 71 71 661
26 Kuźniar Krzysztof FM Sosnowiec 0 23 98 164 173 74 143 649
27 Szymocha Bogdan Zawiercie 0 44 47 155 107 170 122 598
28 Płecha Jakub AZS Opole 137 170 1 92 0 83 113 595
29 Wita Marcin Ogień Żory 0 80 104 116 98 107 161 586
30 Fraj Robert Wrocław 134 32 38 149 0 158 92 571
31 Kubicki Marcin KS Impact Kraków 173 152 158 0 0 77 0 560
32 Ornatowski Marcin KS Impact Kraków 140 173 53 98 86 0 0 550
33 Kwapisz Kasper KHS Moby Dick Wodzisław Śl. 0 116 77 173 14 92 74 532
34 Szubert Patryk Ogień Żory 1 0 0 1 161 185 182 530
35 Pawłowski Robert Rybnik 170 0 0 167 182 5 0 524
36 Życińska Karolina SP12 Jastrzębie-Zdrój 8 62 116 0 44 125 149 502
37 Marczewski Mateusz UKS FM Kędzierzyn-Koźle 0 92 107 1 176 11 110 493
38 Zalewski Andrzej AZS Opole 29 5 68 128 170 50 65 478
39 Kaszyński Tomasz Ogień Żory 83 56 26 71 53 128 125 463
40 Gawlas Bartłomiej Turza 0 176 0 152 0 0 134 462
41 Kukuczka Janusz KS Impact Kraków 92 0 122 59 74 98 0 445
42 Szostok Marcin Ogień Żory 65 71 59 1 92 2 158 445
43 Gumula Sebastian Zawiercie 0 194 137 110 1 1 0 443
44 Bogdański Piotr GKS Kluczbork 143 74 80 0 62 0 80 442
45 Dragizhev Nikola KS Impact Kraków 74 77 50 35 143 89 0 433
46 Latko Radosław Dąbrowa Górnicza 68 35 128 137 47 0 0 421
47 Łyp Piotr UKS Sparta Czyżowice 185 98 0 5 29 0 86 415
48 Pawłowski Kacper Rybnik 101 59 1 41 146 47 0 394
49 Muskała Rafał KHS Moby Dick Wodzisław Śl. 167 86 0 0 0 140 0 393
50 Lasota Grzegorz AZS Opole 125 0 101 0 0 164 0 390
51 Kanclerz Arkadiusz GKS Kluczbork 0 0 140 146 0 0 104 390
52 Oziębłowski Marcin GKS Kluczbork 119 0 179 0 83 0 0 381
53 Starzyczny Karolina UKS Sparta Czyżowice 86 1 1 122 1 29 116 354
54 Matysiak Michał GKS Kluczbork 122 0 164 56 0 0 0 342
55 Pytlik Oliwer Ogień Żory 53 182 0 77 0 26 0 338
56 Benc Dariusz Ogień Żory 0 0 0 86 131 14 98 329
57 Grabiec Szymon UKS Sparta Czyżowice 0 122 0 0 155 0 41 318
58 Ptaszek Piotr KS Impact Kraków 23 68 29 125 23 41 0 289
59 Marek Łukasz UKS FM Kędzierzyn-Koźle 0 8 110 0 116 0 50 284
60 Sadłoń Marcin FM Sosnowiec 1 113 20 134 0 0 0 268
61 Solich Jan KS Unia Racibórz 20 83 56 44 0 62 0 265
62 Gawełczyk Natalia UKS Sparta Czyżowice 32 1 35 8 32 65 101 265
63 Szuma Piotr FM Sosnowiec 155 1 86 1 0 0 0 243
64 Sokolik Adam KS Unia Racibórz 0 0 0 47 122 68 0 237
65 Dróżdż Maciej KS Impact Kraków 38 1 143 1 1 53 0 236
66 Andrejczuk Mateusz UKS FM Kędzierzyn-Koźle 0 29 0 0 0 104 95 228
67 Teodorowski Tomasz GKS Kluczbork 14 38 17 0 1 0 146 216
68 Kuczok Paweł UKS Sparta Czyżowice 0 65 149 0 0 0 0 214
69 Łuczak Piotr AZS Opole 0 1 74 0 1 44 83 203
70 Purket Patrik Old Friends Most 0 0 0 0 0 200 0 200
71 Kuźniar Izabela FM Sosnowiec 0 1 5 50 140 1 0 197
72 Kucera Martin SHL SDS EXMOST Brno 0 0 0 0 0 194 0 194
73 Hasil Jakub BHC AB STAIN Most 0 0 0   0 191 0 191
74 Syrek Łukasz UKS Sparta Czyżowice 0 0 0 65 104 17 0 189
75 Świerczek Patryk UKS Sparta Czyżowice 0 0 0 1 101 23 59 184
76 Bodanka Daniel FM Sosnowiec 0 0 0 38 1 38 107 184
77 Kubicki Jakub KS Impact Kraków 2 1 83 0 0 95 0 181
78 Smołka Jakub KS Unia Racibórz 0 1 1 104 71 1 0 178
79 Stolarczyk Jakub Rybnik 26 1 89 0 1 1 56 173
80 Chudecka Angelika SP12 Jastrzębie-Zdrój 71 101 0 0 0 0 0 172
81 Ornatowska Anna KS Impact Kraków 41 20 95 0 2 0 0 161
82 Szostok Mariusz Ogień Żory 59 1 0 80 0 20 0 160
83 Cekliniak Dominik Ogień Żory 35 1 0 53 65 1 0 158
84 Nickus Krzysztof KS Impact Kraków 0 131 11 0 0 1 0 143
85 Sustacek Ladislav Orel Kralovo Pole 0 0 0 0 0 143 0 143
86 Banas Karolina SP12 Jastrzębie-Zdrój 116 26 0 0 0 0 0 142
87 Puk Tomasz UKS FM Kędzierzyn-Koźle 0 0 0 0 59 0 77 139
88 Gębka Monika Zawiercie 1 89 44 0 0 0 0 134
89 Potępa Jarosław SP12 Jastrzębie-Zdrój 47 1 0 0 80 0 0 128
90 Stolarczyk Patryk Rybnik 1 0 1 0 1 35 89 127
91 Marek Kamil UKS FM Kędzierzyn-Koźle 0 1 1 0 11 59 47 122
92 Mroczkowski Michał Głubczyce 0 0 119 0 0 0 0 119
93 Panek Jakub UKS FM Kędzierzyn-Koźle 0 0 0 1 113 1 0 115
94 Sokolik Mateusz KS Unia Racibórz 0 11 1 101 0 0 0 113
95 Nowak Kamil KS Impact Kraków 110 0 0 0 0 0 0 110
96 Oziębłowski Krzysztof GKS Kluczbork 0 0 0 0 110 0 0 110
97 Baran Jan KS Unia Racibórz 62 1 41 0 0 0 0 104
98 Baczewski Szymon SP12 Jastrzębie-Zdrój 98 0 0 0 0 0 0 98
99 Grygiel Piotr KS Unia Racibórz 0 1 1 1 95 0 0 98
100 Szostok Maciej Ogień Żory 1 1 1 89 1 1 0 93
101 Procek Szymon KS Unia Racibórz 89 0 0 0 0 0 0 89
102 Radomski Kacper FM Sosnowiec 50 1 2 32 0 1 0 86
103 Szot Michał FM Sosnowiec 1 47 1 2 0 0 35 86
104 Czapiński Szymon FM Sosnowiec 5 50 1 29 0 0 0 85
105 Puc Przemysław FM Sosnowiec 0 0 0 83 0 0 0 83
106 Ptaszek Bożena KS Impact Kraków 56 1 23 1 1 1 0 82
107 Werner Bartosz KS Unia Racibórz 80 1 0 0 1 0 0 82
108 Majewski Jakub FM Sosnowiec 0 0 0 74 0 0 0 74
109 Lipiec Krzysztof Dąbrowa Górnicza 0 1 62 0 1 0 0 64
110 Pikus Dawid Ogień Żory 0 53 0 0 0 0 0 53
111 Ceglarski Andrzej UKS FM Kędzierzyn-Koźle 0 14 0 0 35 1 0 50
112 Różycki Jacek Dąbrowa Górnicza 17 1 1 26 0 0 0 45
113 Benc Dżesika Ogień Żory 0 0 0 0 0 1 44 45
114 Leś Paweł AZS Opole 0 41 1 1 1 1 0 44
115 Stoń Leszek Dąbrowa Górnicza 0 0 0 0 41 0 0 44
116 Żaczek Karolina FM Sosnowiec 0 0 0 0 0 1 38 39
117 Kumor Tomasz GKS Kluczbork 0 1 32 0 0 0 0 33
118 Piełot Marcin AZS Opole 0 0 0 0 0 1 32 33
119 Żuber Paweł Wrocław 0 0 0 0 0 32 0 32
120 Kluzek Bogusława KS Impact Kraków 1 0 1 1 26 0 0 32
121 Żaczek Jakub FM Sosnowiec 0 0 0 0 1 1 26 27
122 Cień Marcel Dąbrowa Górnicza 0 1 1 0 20 0 0 25
123 Ciepły Karol Turza 0 0 0 0 0 0 23 23
124 Dryja Łukasz Ogień Żory 0 1 0 0 0 0 20 21
125 Pawłowski Piotr Rybnik 0 0 0 0 17 0 0 20
126 Nowak Julian FM Sosnowiec 0 17 1 0 0 1 0 18
127 Żaczek Mateusz FM Sosnowiec 0 0 0 0 1 1 17 18
128 Fiutak Andrzej Zawiercie 0 0 0 17 0 0 0 17
129 Szwed Grzegorz KS Unia Racibórz 0 0 14 0 0 0 0 14
130 Kotala Sebastian Rybnik 0 0 0 0 0 0 14 14
131 Wrzeszcz Adrian SP12 Jastrzębie-Zdrój 11 0 0 0 0 0 0 11
132 Walczak Robert FM Sosnowiec 0 0 0 11 0 0 0 11
133 Bobowski Sebastian Zawiercie 0 1 8 0 1 0 0 10
134 Kotala Grzegorz Rybnik 0 0 0 1 0 8 0 9
135 Radomska Kamila FM Sosnowiec 1 1 1 1 0 1 0 4
136 Różycki Miłosz Dąbrowa Górnicza 1 1 1 1 0 0 0 4
137 Radomska Kamila FM Sosnowiec 0 0 0 1 0 1 0 4
138 Owczarczuk Anna FM Sosnowiec 0 0 1 0 68 1 0 3
139 Lorenc Daniel KS Unia Racibórz 0 1 1 1 0 1 0 3
140 Klon Mikołaj UKS Sparta Czyżowice 1 0 1 1 0 1 0 3
141 Kuźniar Bogusława FM Sosnowiec 0 1 1 0 1 1 0 3
142 Dróżdż Radosław KS Impact Kraków 1 1 1 0 0 0 0 3
143 Korszun Michał FM Sosnowiec 1 1 0 0 1 0 0 3
144 Szatanek Dominik KS Unia Racibórz 0 1 0 1 0 1 0 3
145 Salamon Szymon UKS Sparta Czyżowice 0 0 0 1 1 1 0 3
146 Marut Kamil KS Unia Racibórz 0 0 0 1 1 1 0 3
147 Jońca Justyna UKS FM Kędzierzyn-Koźle 0 0 0 1 1 0 0 3
148 Siedlecki Miłosz FM Sosnowiec 0 0 1 0 1 1 0 2
149 Chorążak Martin GKS Kluczbork 0 2 0 0 0 0 0 2
150 Przepióra Paweł GKS Kluczbork 1 1 0 0 0 0 0 2
151 Chodór Mateusz GKS Kluczbork 0 1 1 0 0 0 0 2
152 Pitlok Grzegorz Ogień Żory 1 0 1 0 0 0 0 2
153 Gmur Michał Ogień Żory 0 1 0 1 0 0 0 2
154 Uptas Bartosz Turza 0 1 0 0 1 0 0 2
155 Kapral Grzegorz Zawiercie 0 1 0 0 1 0 0 2
156 Bobowski Konrad Zawiercie 0 0 1 0 1 0 0 2
157 Stoń Jacek Dąbrowa Górnicza 0 0 1 0 1 0 0 2
158 Kacprzak Michał UKS Sparta Czyżowice 0 0 0 1 1 0 0 2
159 Bartosiak Dawid SP12 Jastrzębie-Zdrój 0 0 0 1 1 0 0 2
160 Grygier Damian SP12 Jastrzębie-Zdrój 0 0 0 1 1 0 0 2
161 Panek Robert UKS FM Kędzierzyn-Koźle 0 1 0 0 0 1 0 2
162 Płatek Krystian Zawiercie 0 0 1 0 0 1 0 2
163 Mikieko Szymon KS Unia Racibórz 0 0 1 0 0 1 0 1
164 Siedlecki Szymon FM Sosnowiec 0 0 0 0 1 1 0 1
165 Tokarz Magdalena Rybnik 0 0 0 0 1 1 0 1
166 Bucik Kamil Ogień Żory 0 1 0 0 0 0 0 1
167 Łabuda Agnieszka Zawiercie 1 0 0 0 0 0 0 1
168 Ciesielski Mikołaj Zawiercie 1 0 0 0 0 0 0 1
169 Nowak Aleksandra KS Impact Kraków 1 0 0 0 0 0 0 1
170 Głownia Kacper FM Sosnowiec 0 0 1 0 0 0 0 1
171 Hołubowicz Ewelina FM Sosnowiec 0 0 1 0 0 0 0 1
172 Hołubowicz Michał FM Sosnowiec 0 0 1 0 0 0 0 1
173 Kiernicki Olaf FM Sosnowiec 0 0 1 0 0 0 0 1
174 Kinal Jarosław Głubczyce 0 0 1 0 0 0 0 1
175 Susek Mikołaj FM Sosnowiec 0 0 1 0 0 0 0 1
176 Tromsa Daniel FM Sosnowiec 0 0 1 0 0 0 0 1
177 Podobiński Grzegorz FM Sosnowiec 0 0 0 1 0 0 0 1
178 Blanik Kacper FM Sosnowiec 0 0 0 1 0 0 0 1
179 Matuszewski Maciej FM Sosnowiec 0 0 0 1 0 0 0 1
180 Zawada Agnieszka Zawiercie 0 0 0 1 0 0 0 1
181 Grabowski Przemysław FM Sosnowiec 0 0 0 1 0 0 0 1
182 Parysz Dawid Ogień Żory 0 0 0 1 0 0 0 1
183 Błacha Mateusz SP12 Jastrzębie-Zdrój 0 0 0 1 0 0 0 1
184 Hanpel Eryk FM Sosnowiec 0 0 0 1 0 0 0 1
185 Witek Jakub SP12 Jastrzębie-Zdrój 0 0 0 0 1 0 0 1
186 Sandomierski Kamil SP12 Jastrzębie-Zdrój 0 0 0 0 1 0 0 1
187 Wysocki Tomasz KS Impact Kraków 0 0 0 0 1 0 0 1
188 Plesowicz Dawid Ogień Żory 0 0 0 0 1 0 0 1
189 Sabat Kacper SP12 Jastrzębie-Zdrój 0 0 0 0 1 0 0 1
190 Mazur Wiktoria SP12 Jastrzębie-Zdrój 0 0 0 0 1 0 0 1
191 Pleszka Paweł KS Unia Racibórz 0 0 0 0 0 1 0 1
192 Marut Mateusz Zawiercie 0 0 0 0 0 1 0 1
193 Gawron Joanna Zawiercie 0 0 0 0 0 1 0 1
194 Smetana David ZS Kosinova Brno 0 0 0 0 0 1 0 1
195 Kotwica Szymon KS Unia Racibórz 0 0 0 0 0 1 0 1
196 Kazimierczak Anna KS Unia Racibórz 0 0 0 0 0 1 0 1
197 Ceglarska Monika UKS FM Kędzierzyn-Koźle 0 0 0 0 0 1 0 1